​​​​​​​​​​imagesssss.jpglinkedin.pnganasayfa.png

Skip Navigation LinksHakkımızda

Hakkımızda 

 

300+ çalışanı olan Tara Grubu bünyesinde 2006 yılında faaliyete başlayan Tara Sistem Bilişim Hizmetleri ​​A.Ş. veri depolama, yedekleme ve iş sürekliliği alanlarında güçlü ürün portföyü ve deneyimli kadrosu ile kurumsal ölçekli şirketlere yönelik yeni nesil çözümler sunmaktadır.

  hakkimizda2.jpg

Günümüz koşullarında verinin korunması  ve  her  zaman  erişilebilir olması günümüzün olmazsa olmaz gerekliliğidir. Aynı zamanda veri depolama ve iş sürekliliği bilişim alt yapılarında büyük önem taşımaktadır. Yüksek performanslı, kolay yönetilebilen ve ölçeklenebilir ürün yapılarından meydana gelen ürün portföyümüzde yer alan sıradışı donanım ve yazılım ürünleri ile altyapınıza uygun tasarımlar oluşturulmaktadır. 

Tara Sistem uzman kadrosu ile, size özel kurduğu yapıları 7/24 monitör eder. Hizmet odaklı profesyonel kadrosu ile yerinde yedek parça dahil sistemleriniz koruma altındadır.

Verimli, güvenli ve doğru teknolojilerin uygulanması için müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda verilen hizmetlerin tümünü içermektedir. Kurumların ihtiyacı olan veri altyapısı, yerinde analiz edilerek hem maliyet hem de kullanım avantajları açısından en uygun çözümlerin geliştirilmesini sağlar.

Önemli verilerin sağlıklı​ ve güvenli korunabilmesi için veri depolama üniteleri, iş sürekliliği ve  veri koruma ile tüm bilgiler güvenli ortamlarda korunur.​​