​​​​​​​​​​imagesssss.jpglinkedin.pnganasayfa.png

Skip Navigation LinksHizmetler

​​​Profesyonel Hizmet Anlayışı 

 

Satış Öncesi Teknik Hizmetlerimiz
Tara Sistem, şirket yapınıza uygun ve iş hedeflerinize maksimum düzeyde ulaşabileceğiniz yapı oluşturmayı hedefler. Tara Sistem ekibi doğru analizler yaparak altyapı gereksinimlerini müşterileriyle birlikte belirler ve projelendirir.

Kurulum Hizmetlerimiz
Çözümlerin kurulumu alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra teknik ekibimiz tarafından projeye uygun en kısa sürede yapılır. Kurulum testleri uygulanır ve sistemler production'a alınır.

Eğitim Hizmetlerimiz
Sistem kurulum süreci ve sonrasında ürünün kullanımı, özellikleri ve bakımı hakkında Tara Sistem'in deneyimli ekibi tarafından satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere eğitimler sağlanır. Ürün kullanımı esnasında müşterinin ihtiyacı olan danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.​

Bakım ve Teknik Hizmetlerimiz
Tara Sistem bakım anlaşması kapsamında oluşabilecek problem ve arızalarda "7/24 yerinde parça dahil teknik destek hizmeti" sunmaktadır.  Autosupport, mail ve telefon ile 7/24 sistemler monitör edilmektedir. Tara Sistem 7/24 destek için gerekli yedek parçaları stoğunda bulundurur, Müşteri’ye Teknik Servis ekibi ile birlikte ulaştırır ve donanım değişimi yapılarak arıza giderilir.