​​​Profesyonel Hizmet Anlayışımız

Satış Öncesi Teknik Hizmetlerimiz

Tara Sistem, şirket yapınıza uygun ve iş hedeflerinize maksimum düzeyde ulaşabileceğiniz yapı oluşturmayı hedefler. Tara Sistem ekibi doğru analizler yaparak altyapı gereksinimlerini müşterileriyle birlikte belirler ve projelendirir.

Kurulum Hizmetlerimiz

Çözümlerin kurulumu alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra teknik ekibimiz tarafından projeye uygun en kısa sürede yapılır. Kurulum testleri uygulanır ve sistemler canlıya alınır.

Eğitim Hizmetlerimiz

Sistem kurulum süreci ve sonrasında ürünün kullanımı, özellikleri ve bakımı hakkında Tara Sistem'in deneyimli ekibi tarafından satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere eğitimler sağlanır. Ürün kullanımı esnasında müşterinin ihtiyacı olan danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.​

Bakım ve Danışmalık Hizmetlerimiz

Tara Sistem bakım anlaşması kapsamında oluşabilecek problem ve arızalarda "7/24 yerinde parça dahil teknik destek hizmeti" sunmaktadır. Autosupport ile 7/24 sistemler monitör edilmektedir. Tara Sistem 7/24 destek için gerekli yedek parçaları stoğunda bulundurur. İhtiyaç durumunda yedek parçalar Tara Sistem teknik servis ekibi ile birlikte ulaştırır ve donanım değişimi yapılarak arıza giderilir.