INFINIDAT, performans ve kullanım kolaylığı sağlayan aynı zamanda güvenilir, kurumsal depolama için temel gereksinimlere dayanan bir dizi çözümüdür.

InfiniBox yalnızca bu endüstri standardı gereksinimlerini karşılamaz, aynı zamanda birçok seviyede TCO'yu kesin bir şekilde azaltırken daha yüksek düzeyde güvenilirlik ve servis kolaylığı sağlar. InfiniBox, yedi kat daha (99.99999) kullanılabilirlik sağlar ve 100x iyileştirme ile diğer birçok rekabetçi çözümün ötesine geçer. InfiniBox, üçlü ATS güç aktarma anahtarı, üçlü Akü Yedekleme Ünitesi, veri bozulmalarına karşı uçtan uca veri bütünlüğü koruması, çift disk arızalarına karşı çift eşlikli veri koruması ve daha fazlası dahil olmak üzere, veri yolu ve donanım yedekliliğinin çeşitli yönlerini içerir.


Güvenilirlik

InfiniBox®, yedi adet (% 99.99999) güvenilirlik sunacak şekilde üretilmiştir - bu, yılda 3 saniyeden az kesintiye eşittir. Bir sürücü arızası durumunda, InfiniBox kendi kendini iyileştiren mimarisi, piyasadaki yüksek kapasiteli medya için en hızlı yeniden yapılandırmayı mümkün kılar. Entegre çoğaltma (sync ve async), en zorlu, yüksek düzeyde düzenlenmiş uygulamalar için iş sürekliliği ve felaket kurtarma sağlar.

Performans

InfiniBox, sürekli olarak gelişmeye adapte olan ve sürekli gelişen bir önbellek merkezli veri yönetimi algoritması olan Neural Cache ile ultra yüksek performans sunar. Verimli veri dağıtımı, mümkün olan en yüksek verim için tüm sürücüleri aynı anda kullanır.

MASSIVE PARALLELISM

İş yükünüz patentli MVL Trie meta veri motorumuz tarafından gerçek zamanlı olarak yönetilen tüm CPU çekirdeği, bellek modülleri ve depolama ortamıyla paralel olarak işlenen milyarlarca 64KB nesneye ayrılmıştır.

MACHINE LEARNING

InfiniBox iş yükünüzü öğrenir ve gerçek zamanlı akıllı önbellekleme kararları almak için erişim düzenlerinizi çok exabyte gerçek uygulama iş yükleri modeliyle birleştirir.

DRAM SPEED

InfiniBox, NAND flash dan 1000 kat daha düşük gecikmeli dağıtılmış bir DDR-4 önbellekten gelen okumaların büyük çoğunluğunu okur ve yazar. Sıcak veriler her zaman DRAM'da saklanır ve çoğaltılır.

FLASH AND DISK

Sıcak veriler daima NAND flash da saklanır, asla diske döndürülmez. Soğuk veriler, patentli InfiniRAID ™ depolama motorumuz tarafından yüzlerce düşük maliyetli hiper ölçekli disk sürücüye sıkıştırılır, korunur ve dağıtılır.

SDD kapasitesi 28TB'den 40 veya 92TB'ye yükseltilebilir.


Ölçeklenebilirlik

InfiniBox ile çoklu sistemleri kolayca ve uygun maliyetle birleştirin. Kapasite ve performans ihtiyaçlarına göre bir F6000, F4000 veya F2000 serisi InfiniBox arasından seçim yapın. Sistemler tek bir 42U rafta paketlenmiştir ve 230TB'den 8PB veya daha fazla etkin kapasiteye kadar ölçeklendirilebilir.

Basit & Güçlü Yönetim

InfiniBox'ı yönetmek basit ve yüksek verimlidir. Geleneksel olarak karmaşık işlemler, InfiniBox’un sezgisel HTML5 GUI'sinin basitleştirilmiş şeklidir. Ayrıca, karmaşık görevler sistemin RESTful API'si ve güçlü Komut Satırı Arabirimi (CLI) kullanılarak otomatikleştirilebilir.

Unified Storage

Blok ve Dosya depolama alanı, tek bir platformda yönetilir ve iş gereksinimlerine yanıt vermede daha fazla çeviklik sağlar. SAN ve NAS protokolleri InfiniBox’ın DNA'sına yerleştirildiğinden, tek ve birleşik kontrol paneli kullanarak kolaylıkla yönetilebilirler.

Bağlantı Ve Entegrasyon

InfiniBox'u iş uygulamalarınızla entegre etmek için yerel arayüzleri kullanın. InfiniBox ile Virtualization, Databases, Backup & Recovery ve daha fazlası ile birlikte zengin bir çözüm portföyünden yararlanın. Yazılım yönetim aracı olan Host PowerTools, host bağlantısı ve depolama provizyonunu basitleştirir, böylece rutin depolama yönetimi görevleri çok daha hızlı tamamlanabilir.

Petabyte Depolama İçin Düşük TCO

INFINIDAT, kullanılabilirlik, performans veya ölçek arasında herhangi bir uzlaşma olmaksızın mümkün olan en düşük TCO ile en büyük depolama alanını sunmaktadır.

 

INFINIDAT - Management Simplicity

INFINIDAT - The Definition of Unified Storage

 

INFINIDAT - Life of a Read

INFINIDAT - The "What IF" with Enterprise Storage

 

INFINIDAT - Life of a Write

INFINIDAT - Proactive Support

Infinibox DataSheet