Yüksek Güvenilirlik

InfiniGuard ™, yenilikçi bir kendi kendini iyileştirme mimarisi ve yedekli donanım bileşenleri ile InfiniBox®'un eşsiz güvenilirliği kullanılarak tasarlanmıştır. Kendiliğinden şifrelenen medya, eksiksiz veri güvenliği sağlar. Saha içi ve saha dışı çoğaltma için esnek seçenekler, iş sürekliliği, maksimum verimlilik ve veri kullanılabilirliği sağlar.

Performans

Yeni nesil önbellek yönetimine ve akıllı ortam yönetimine dayanan öngörülebilir performans, zorlu yedekleme pencereleri ve zorlu hizmet seviyesi anlaşmalarını karşılamak için yedekleme sürelerini önemli ölçüde azaltır. Daha da önemlisi, en zorlu uygulamalar için iş sürekliliğini koruyarak, geri yükleme performansını artırmak için InfiniBox’ın Neural Cache Al uygulanmasıdır.

Kapasite & Ölçeklenebilirlik

Tek bir InfiniGuard, tek bir standart 42U rafta 2PB kullanılabilir kapasiteye ve 40PB veya daha fazla etkin kapasiteye kadar destekler. Konfigürasyonlar, 50TB'lik artışlarla mevcut anlık kapasite ile 500 TB'a kadar düşük bir seviyede başlar.

Basit Yönetim & Entegrasyon

InfiniGuard, genellikle karmaşık yedekleme, çoğaltma ve kurtarma işlemlerini basitleştiren kolay ve sezgisel bir HTML5 GUI içerir. Sonuç, yüksek düzeyde verimli ve yönetilmesi kolay bir kurumsal veri koruma sistemidir. Veri merkezlerinde kurulu en büyük yedekleme uygulamalarını desteklemektedir.

Infiniguard Datasheet