Violin Systems Extreme Performance Storage XVS ™ 8, IT altyapısı maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak müşterilerin uygulama performansını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için kurumsal veri hizmetleriyle, tutarlı yüksek performans sunar. Düşük gecikme süresi ve yüksek IOPS ile kurumsal veri hizmetleri sunan XVS, işletmelerin bugünün ve geleceğin iş taleplerini karşılamak için operasyonel verimliliğini geliştirmelerini sağlar. Daha yüksek gelir elde etmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için gereken bilgilere anında erişim ile Violin’in taviz vermeyen yaklaşımı, veri odaklı kuruluşların başarılarını hızla arttırmak ve pazar liderliklerini genişletmek için işletme genelinde operasyonları destekleyen kritik uygulamaları devreye sokmalarını sağlar. İşte bu yüzden Violin dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarına güveniyor.
Uygulamalar genellikle performans, veri kullanılabilirliği, veri verimliliği ve daha fazlasını içeren farklı hizmet seviyesi gereksinimlerine sahiptir. Violin düşük gecikme süresiyle, sunucu CPU çekirdeği başına daha kritik iş uygulamalarını ve veritabanlarını hizmet düzeylerinden ödün vermeden konsolide edebilirsiniz. Eski depolama sistemleriyle karşılaştırıldığında 10 kat daha düşük işlem gecikmesi ile Violin, dönüştürücü veri merkezi ekonomisi sunarken iş açısından kritik iş yüklerini hızlandırır. Kurumsal veri hizmetleri ve depolama yönetimi yazılımı ile birlikte XVS, tüm flaş depolama performansı, düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ve yüksek Yatırım Getirisi (ROI) özelliklerinin en iyi kombinasyonunu sunar.

Concerto OS

Violin mimarisi, güçlü veri hizmetleri tarafından sarılmış ve desteklenen “Sürekli Performans”, bu yazılımı Concerto olarak adlandırıyoruz. Concerto OS platformu, Sürekli Veri Koruması (CDP), Stretch Cluster ve LUN yansıtmalarını birleştiren XVS Sistemini çalıştırır. Violin Veri Koruması, Veri azaltma ve FFA motorları ile güçlendirilen Concerto OS, tutarlı düşük gecikme süresi ve yüksek IOPS sunar ve XVS'yi birincil depolama için doğru seçim yapar. XVS, en iyi performansı, depolama verimliliğini, veri artıklığını ve değeri sunmak için sıfırdan tasarlanmış eksiksiz bir flash depolama çözümüdür. Performansı birincil depolama alanı olarak sunarken, verileri kurumsal disk dizileriyle aynı maliyette depolayabilen ilk tamamen flash depolama çözümüdür. Concerto OS, yüksek IOPS ile yeni işlevsellik seviyeleri ve kurumsal veri hizmetleri aracılığıyla kullanım kolaylığı ile tutarlı düşük gecikme sağlar. Uygulama tutarlı snapshot'lar, CDP ve replikasyon, granüler blok seviyesi dedupe ve depolamada en iyi yönetimi sağlar.

  • İş Sürekliliği
  • Veri Koruması
  • Veri Ölçeklendirmesi
  • Veri Verimliliği
İş Sürekliliği

  • Remote Asynchronous Replikasyon
  • WAN Optimized Replikasyon
  • Otomatik Uygulama DR Yönetimi
  • Synchronous Mirroring (Local & Metro)
  • Zero RPO ve RTO ile Stretch Cluster

Veri Koruması
Veri Ölçeklendirmesi
Veri Verimliliği

Violin XVS 8 Datasheet